Biežāk uzdotie jautājumi

Nailner  ir paredzēts, lai ārstētu onihomikozi (nagu sēne). Nailner produkti satur patentētu pārnesējsistēmu, kas ļauj šķīdumam piesātināt sabiezēto  nagu keratīna slāni. Samazinot pH līmeni, Nailner produkti maina  naga  iekšējo vidi, tā lai  sēnīte nespēj izdzīvot ļaujot nagam atveseļoties no sēnīšu infekcijas.

Nailner līdzekli 2 IN 1 nagu sēnītes ārstēšanai izgatavots, izmantojot formulu, kas ne vien novērš nagu sēnīti, bet arī uzlabo inficētu nagu vizuālo izskatu:

 • Unikāla pārnesējsistēma ļauj sastāvdaļām dziļi piesātināt nagu un iznīcināt sēnīti pašos pamatos, mainot naga iekšējo vidi tā, lai sēnīte nespētu tajā izdzīvot.
 • Nailner līdzeklis 2 IN 1 nagu sēnītes ārstēšanai satur arī mirdzumu veicinošu sastāvdaļu, kas palīdzēs uzlabot naga ārējo izskatu vien 7 dienu laikā.
 • Pasargā jaunu nagu pret infekcijām.

.

 

 

Nailner otiņas ārstēšanas formula ir klīniski pierādīta efektīvai nagu sēnītes infekcijas ārstēšanai, pateicoties unikālai sastāvdaļu kombinācijai.

 

Nailner otiņas ārstēšana pieeja novērš nagu sēnītes infekciju trīs veidos:

 • Ietiecas dziļāk par naga virskārtu: unikālās sastāvdaļas piesātina nagu un novērš sēnīti pašos pamatos.
 • Iznīcina infekciju: pazeminot naga pH līmeni, Nailner atjauno veselīgu vidi un iznīcina sēnīti.
 • Novērš jaunas infekcijas: Nailner aizsargā jauno nagu no infekcijām, ja šo līdzekli katru dienu izmanto profilaktiskos nolūkos.

 

Nailner komplektā gaisu caurlaidīgā nagu laka nomaskē nepievilcīgus bojājumus ar skaistu un dabisku krāsu, ļaujot izvēlēties atvērta purngala apavus. Šo gaisu caurlaidīgo formulu atļauts lietot gan inficētu, gan veselu nagu apstrādē.

 

Nailner Treat & Colour līdzeklis jāuzklāj šādi:

 

 1. Pirms katras uzklāšanas reizes noņemiet no apstrādājamajiem nagiem iepriekš uzklātu laku.
 2. Uzklājiet Nailner otiņa līdzekli (caurspīdīgs šķīdums) uz visas skartā naga virsmas, tostarp sānu malām.
 3. Ļaujiet līdzeklim 1-2 minūtes nožūt.
 4. Krāsojiet nagus ar Nailner komplektā gaisu caurlaidīgā nagu laka un ļaujiet lakai nožūt (parasti 2-3 minūtes). Šādi varat krāsot visus nagus.
 5. Pirms nagu krāsošanas noņemiet no apstrādājamajiem nagiem laku, izmantojot nagu lakas noņēmēju (ieteicams bez acetona); pēc tam vēlreiz veiciet iepriekš aprakstītās darbības. Veselie nagi var palikt krāsoti (ieteicams nagus notīrīt un ļaut tiem elpot ik pēc 2 nedēļām).

Nailner zīmulis & otiņa:

Ethyl Lactate, Aqua, Glycerin, Lactic Acid, Citric Acid

 

Nailner zīmulis 2 IN 1 nagu sēnītes ārstēšanai un otiņa 2 IN 1 nagu sēnītes ārstēšanai:

Ethyl Lactate, Glycerin, Aqua, Lactic Acid, Resacetophenone, Citric Acid

 

INCI Nailner ārstnieciskā otiņa( medicīnas ierīce): Etillaktāts, glicerīns, ūdens, pienskābe un citronskābe.

 

INCI  Nailner gaisu caurlaidīgās nagu laka ( kosmētikas līdzeklis):

Butilacetāts, etilacetāts, nitroceluloze, acetiltributilcitrāts, izopropilspirts, adipīnskābes/

neopentilglikola/trimelīta anhidrīda kopolimērs, CI 77891, polietilmetakrilāts, saharozes acetāta

izobutirāts, stearalkonija bentonīts, silīcija dioksīds, diacetonspirts, benzofenons-1, CI 77491,

CI 77499, N-butilspirts, trimetilpentāndiildibenzoāts, CI 19140, poliuretāns-67, dimetikons,

metoksiizopropilacetāts, trimetilsiloksisilikāts, decilspirts un fosforskābe.

Nagu sēnītes reti skar bērnus, jo viņiem ir ļoti elastīgi nagi, kuriem viegli neveidojas plaisas, ļaujot sēnītēm iekļūt dziļāk nagos. Krāsas izmaiņas bērnu nagiem var izraisīt arī psoriāze, fiziska trauma, vitamīnu, aminoskābju un/vai kalcija trūkums. Iekams sākat ārstēt bērniem jebkādas nagu novirzes no normas, ieteicams konsultēties ar ģimenes ārstu. Ja ģimenes ārsts konstatē, ka bērnam ir sēnītes infekcija, Nailner produktus var izmantot ārstnieciskos nolūkos. Nailner produktu drošība bērniem nav atsevišķi pārbaudīta. Iesakām produktu sākumā izmēģināt uz viena naga. Bērni kopumā ir alerģiskāki pret noteiktām sastāvdaļām, jo viņiem ir ļoti jutīga āda.

 

Nailner garantē, ka sēnītes infekcija pavisam izzudīs aptuveni 12 nedēļu laikā. Dažas nedēļas pēc Nailner lietošanas sākšanas jūs pamanīsiet vizuālus uzlabojumus. Taču arī pēc infekcijas izārstēšanas pilnīgai naga atlabšanai būs nepieciešams laiks, jo vecā un bojātā naga vietā vajadzēs ataugt jaunam un veselīgam nagam. Nepieciešamais laiks ir atkarīgs no naga izmēra un infekcijas smaguma. Naga ataugšanai var būt nepieciešams līdz pat 12 mēnešiem.

Uzklājot produktu, jūs redzēsiet uz naga virsmas plānu kārtu spīdīga šķīduma. Šis šķīdums ātri iesūcas nagā, tādēļ naga virsējais slānis drīz izskatīsies tāpat kā iepriekš. Kamēr vien redzat šo plāno šķīduma kārtu, rullītis nav tukšs. Rullīti var izmēģināt arī uz papīra: ja uz papīra pēc rullīša pārvilkšanas paliek mitra līnija, jūsu rullītis nav tukšs.

Pirmo četru nedēļu laikā inficētie pirksti jāapstrādā divreiz dienā, bet pēc tam – vienreiz dienā, līdz bojāto nagu aizstājis veselīga izskata nags. Šajā laikā izmantojiet Nailner produktus profilaktiskos nolūkos arī veselo nagu apstrādē (pietiks ar vienu reizi dienā), lai sēnītes infekcija neizplatītos arī uz citiem nagiem. Pēc pilnīgas atlabšanas varat turpināt lietot Nailner produktus, lai nepieļautu jaunas infekcijas veidošanos. Iepazīstieties ar mājaslapā sniegtajām instrukcijām, kā arī ar pamācībām uz iepakojuma vai informatīvajā lapā.